Menu Close

Lapkričio 6 d. lopšelio – darželio „Šaltinėlis“ bendruomenė ketvirtą  kartą surengė Pyragų dieną ir prisidėjo prie paramos projekto „Išsipildymo akcija“, kurį organizuoja TV3 televizija. Pyragus, sausainius, pyragėlius, keksiukus kepė mokytojos su vaikučiais, tėveliai, seneliai. Lapkričio 6 d. popietę pakvipo pyragais. Vaikučiai su pasididžiavimu pristatinėjo savus gardėsius, ragino visus tėvelius sudalyvauti akcijoje ir prisidėti prie paramos akcijos.

Pyragų diena jau tapo gražia tradicija ir Lietuvoje kasmet švenčiama vis plačiau. Tai puiki proga atlikti labai prasmingą darbą – padėti tiems, kam labiausiai trūksta meilės, šilumos, sveikatos.

Dėkojame visiems, kurie kepė, aukojo kilniam tikslui. Tai puiki akcija, kuri parodo, kokios didelės yra žmonių širdys. Tokios akcijos vienija žmones, primena, kad net ir po truputėlį prisidėdami, galime padaryti didelį ir gražų darbą. Belieka tik pažadėti, jog ši akcija tikrai ne paskutinė. Suskaičiuotos surinktos lėšos: „Išsipildymo akcijai 2019“ lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ bendruomenė paaukojo per 472 eurus. Ši suma pervesta į Vaikų dienos centro „Suvalkijos saulytės“ sąskaitą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Stadalienė

Skip to content