Menu Close

Akcija ,,Mylėkime gamtą taip, kaip ji myli mus“

Nuo sausio mėnesio Bitučių grupėje vykdomas projektas „Žemė – mūsų namai“, kurio tikslas – ugdyti vaikų savimonę ir atsakomybę rūpinantis supančia aplinka, formuojant teisingą požiūrį į save, švarią aplinką, kuri daro didžiulę įtaką žmonių sveikatai.

Vienas iš projekto įgyvendinimo būdų – išvyka su tėvais ir mokytojomis tvarkyti aplinką. Planuota talka talka ragino ir mokė vaikučius nuo pat mažens suvokti, kad aplinkos grožis ir saugumas priklauso nuo mūsų pačių. Talka – tai pirmiausia bendravimas, kai galima susipažinti su kitų savo grupės vaikų tėvais, sužinoti, kas ką veikia, kas kuo domisi. Neįkainojama vertybė – yra buvimas su vaikais. Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad vaikai talkoje tik maišosi po kojomis, išdykauja, rėkauja ir trukdo. Iš tikrųjų jie stebi bendram labui dirbančius savo tėvus ir mokosi, nes gyvas pavyzdys įtikina geriausiai. Talkoje dalyvavo ir mokytoja Vaida bei mokytojos padėjėja Dovilė ir Zita. Bendrose veiklose gimsta ir tvirtėja grupės bendruomenė, stiprėja tėvų ir vaikų tarpusavio ryšys bei tampa labiau betarpiškas  tėvų, vaikų ir pedagogų tarpusavio bendravimas.

Kaip gerai, kad mūsų miesto visų mėgiama laisvalaikio praleidimo  vieta tokia švari ir graži. Dirbti ir rūpintis aplinka, švariai ir sveikai gyventi – mūsų pareiga ir mes ją įvykdėme.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Rūta Brusokienė

Skip to content