Menu Close

„AŠ UŽ LIETUVĄ”

Gegužės 27 d. lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis“ jautėsi pagyvėjimas, mat bendruomenė dalyvavo pilietiniame projekte „Aš už Lietuvą“, kuris kvietė visus norinčius padaryti gerą darbą.

Prieš  tai vyko pasiruošimas: vaikai atnešėsi pelargonijas, tėveliai pirko medelius, dažus lauko inventoriui dažyti, buvo aptartas veiklos planas, atsakingi asmenys.

Freken Bok, Pepė ir Karlsonas sukvietė vaikučius, tėvelius ir pedagogus į darželio aikštę. Šventė prasidėjo darželio himnu, visus pasveikino ir darbingos nuotaikos palinkėjo darželio direktorė.  „Boružėlių“ grupės vaikai susirinkusiems priminė, kad reikia gamtą mylėti ir prižiūrėti, tada ji mums atsilygins tuo pačiu.

 Darbas prasidėjo. Vieni talkininkai sodino medelius, gėles, pureno žemę, kiti dažė lauko inventorių, pjovė žolę. Karpė gyvatvorę. Mažieji projekto dalyviai puošė aikšteles popierinėmis gėlėmis, piešė ant asfalto. Bendruomenės atstovai nudžiugino darželio kaimyną, jo aplinką papuošė pasodindami gėlių.

Bendras darbas ne tik keičia aplinką, suartina bendruomenę, bet kartu formuoja tinkamą vaikų požiūrį į aplinkos saugojimą, tvarkymą, atskleidžiant gamtos svarbą ir reikšmę žmogaus gyvenimui.

Ačiū visiems, iš peties padirbėjusiems

Daug rankų didžią naštą pakelia!

Auklėtoja metodininkė Aušra Kurmilevičienė, vyresnioji auklėtoja Jūratė Taraskevičienė

IMG_0855IMG_0861IMG_0864IMG_0869IMG_0871IMG_0879IMG_0885

Skip to content