Menu Close

Draugystės savaitėlė „Kiškučių” grupėje

Kovo 23 – 27dienomis „Kiškučių“  grupėje vyko pokalbiai ir diskusijos draugystės tema. Buvo aptariama, kaip svarbu tarpusavio santykiuose puoselėti  meilę, atlaidumą, atjautą, santarvę ir gėrį.

Skatinome draugiškumą, pagarbą kiekvienam žmogui; akcentavome  stebuklingų žodžių: „ačiū“, „prašau“, „atsiprašau“, „atleisk“ vartojimo reikšmę bendraujant su suaugusiais ir bendraamžiais bei raginome juos vartoti.

Grupės vaikams kalbėtis apie draugystę padėjo jausmų žaislai Kimočiai. Jie mokino naudoti  specialius draugiškumo signalus (duoti penkis, šypsotis, draugiškaimojuoti, merkti akį ir kt.). Specialūs  signalai padėjo paruošti  balandei Meilei draugiškumo lizdą. Žaidimuose su Kimočiais kalbėjome apie situacijas, kuriose kartais jie nedrįsta, drovisi paprašyti draugų žaisti kartu, aiškinomės ką reikia daryti ir kaip spręsti problemas.

Tikimės, kad draugystės savaitės metu mūsų vaikų  įgyti gebėjimai padės jiemssuprasti savo ir draugų jausmus bei emocijas, jas išreikšti ir valdyti, bendrauti vadovaujantis pozityviu požiūriu, o prireikus, rasti tinkamus konflikto sprendimo būdus.

 

Paruošė: Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Sniežana Kaminskienė

006 (1)009034 (1)037 (1)044 (1)

Skip to content