Menu Close

Nykštukų džiaugsmai rudenį

Visą rudenį „Nykštukų“ grupėje buvo vykdomas trumpalaikis projektas- „Nykštukų džiaugsmai rudenį“. Vaikai įgijo svarbių žinių apie gyvąją ir negyvąją gamtą, susipažino su įvairiomis gamtos gėrybėmis, sužinojo apie vaisių, daržovių ir uogų naudą sveikatai.
Savo išgyvenimus perteikė meninės raiškos priemonėmis: piešdami, aplikuodami, lipdydami, kurdami mandalas, darbelius iš gamtinės medžiagos temomis „Rudens spalvos“, „Rudens gėrybių pintinė“, „Miške“ ir t.t.
Dalyvaudami vaikai turėjo galimybę praturtinti savo patirtį naujais įspūdžiais, išgyvenimais, teigiamomis emocijomis, galėjo išreikšti save žodžiu, judesiu, mimika. Rudenėlio šventėje: „Dėde, Rudenėli“, kas gi tavo pintinėlėj?“, „Obuoliukas- vitaminų kamuoliukas“, „Vaisiukus nuskinsim- visus pavaišinsim“ .
Mūsų grupės tėveliai buvo aktyvūs projekto dalyviai: rinko gamtinę medžiagą įvairiai veiklai, kūrė darbelius rudens gėrybių parodai, ruošė karūnėles šventei, diskutavo apie gamtos naudą vaikų sveikatai.
Šio projekto metu įsitikinome, kad gamta vaikams teikia ne tik naudą , bet ir džiugina, skatina juos mąstyti, tyrinėti bei saugoti ją.

Auklėtoja metodininkė B. Kantautienė
Vyresnioji auklėtoja D. Bieliauskienė
DSCF9188DSCF9195DSCF9289DSCF9299DSCF9307DSCF9337

Skip to content