Menu Close

Respublikinio projekto prizininkai

Baigiasi metai, todėl suvedami įvairių darbų, veiklų rezultatai. Kiškučių, Aitvariukų, Pelėdžiukų ir Meškučių grupių ugdytiniai ir pedagogės priėmė metų iššūkį – dalyvavo respublikiniame projekte „Sveikata visus metus 2020“.

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Plėtoti sveikatos stiprinimo veiklas įdomiomis ugdytiniams formomis. Pristatyti, viešinti sveikatos ugdymo gerosios praktikos pavyzdžius.

Projekto dalyviai pagal pateiktas temas, remdamiesi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų, mokytojų ar kitų šaltinių, net ir sunkiu nuotolinio ugdymo laikotarpiu, įgyvendino kūrybinius iššūkius. Projektas buvo įdomus ir naudingas, atskleidė vaikųir pedagogių gebėjimus, kūrybiškumą. Patraukliomis formomis buvo perteiktos žinios apie sveikatą. Vaikai aktyviai leido laiką, sportavo, rinko vaistažoles, mokėsi rūšiuoti atliekas, tausoti gamtą. Grupėse lankėsi sveikatos priežiūros specialistė, kuri pasakojo apie dantų priežiūros svarbą, mokė teisingai juos valyti, rekomendavo naudingus dantims produktus. Arbatų gėrimo ceremonijoje dalyvavo dėdė bitininkas, kuris pasakojo apie medaus naudą, kaip jis atsiranda ant vaikų stalo.

Apie darbščių pedagogių Sniežanos, Zitos, Aušros K., Irmos, Jūratės, Nemiros, Jolantos ir Vilmos indėlį į vaikų švietimą, grupių veiklos viešinimą respublikos mastu byloja ženklūs rezultatai. Kaip praneša respublikinio projekto organizatorius Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Marijampolės vaikų lopšelio darželio „Šaltinėlis“ (beje, vienintelio iš mūsų savivaldybės!)komanda laimėjo prizinę III vietą, o Meškučių grupės komanda – dar ir Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo padėkos raštą bei specialųjį prizą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Stadalienė

diplomas

padėkos raštas

Skip to content