Menu Close

TEATRO SAVAITĖLĖ „MANO PASAKĖLĖ“

„Šaltinėlyje“ jau 15-us metus gyvuoja tradicija rengti kūrybinės raiškos teatro savaitėlę.  Balandžio 9-13 dienomis mūsų darželyje šurmuliavo visų grupių mažieji artistai, jų tėveliai, svečiai. Atidarymo ir uždarymo šventės metu visi vos tilpo į salę. Pirmadienio rytą šmaikščioji  KAKĖMAKĖ su NYKŠTUKU sukvietė visus į teatro savaitėlės atidarymo šventę. Šventė prasidėjo visų grupių prisistatymais, skambėjo teatro savaitėlės daina, po kurios pirmieji į sceną žengė Kiškučių grupės vaikai, nešini šiaudinėmis lėlėmis. Jie parodė vaidinimą „Kiškis drąsuolis“.

Per savaitę buvo parodyta net  12 vaidinimų: „Senelis ir ožka“, „Nepraustasis, neskustasis, nekirptasis katinas“, „Grybukas- stogiukas“, „Raudonkepuraitė“, „Sakmė apie Žemę‘‘ ir kt.Mažieji artistai puikiai įsijautė į atliekamus vaidmenis. Džiugu, kad keletas tėvelių nepraleido progos pabūti scenoje,jų personažai padėjo sukurti  šventinę, džiaugsmingą  nuotaiką.

Paskutinę teatro savaitėlės dieną visų grupių vaikučiai, svečiai, darbuotojai buvo pakviesti į „Žvirblio vestuves“, kurias dovanojo priešmokyklinės grupės  „Boružiukų teatras“.

Tradicinės jubiliejinės savaitėlės uždarymo ceremoniją vainikavo KAKĖSMAKĖS ir NYKŠTUKO pokštai, iškilmių daina, apdovanojimai, fejerverkai.

Auklėtoja metodininkė Birutė Kantautienė

Skip to content