Menu Close

Teatro savaitėlė

Gaila, kad viskas, kas gražu ir maloniai jaudina, pasibaigia. Baigiasi ir mūsų darželyje vaidinimai, kurie ugdo vaikų meninę kultūrą, lavina estetinį pojūtį, plėtoja kūrybinius gebėjimus, formuoja asmenybę.

Visą savaitę po darželį skraidė Šarka (mokytoja Vilija Ulevičienė) ir Pelėda (mokytoja Birutė Kantautienė). Šie veikėjai kvietė vaikus, mažuosius artistus, pristatyti vaidinimus. Ir kokių personažų čia tik nebuvo… Ir ožys malė su visa savo svita, ir baravykas ruošėsi į karą, ir daug visokių paukštelių, žvėrelių, gyvulėlių susirinko. Smagu, kad ir tėveliai neabejingi tokiems renginiams. Jie dalyvauja  ne tik kaip žiūrovai, bet ir patys vaidina (Ožiukų grupės tėveliai- vaidinime „Ropė“). Labai įtempta savaitė buvo Boružėlių (mokytoja Genovaitė Aleknavičienė) ir Pelėdžiukų (Mokytoja Jūratė Taraskevičienė) grupėms, kurios ne tik darželyje vaidino, bet buvo išvykę „gastrolių“ į Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje vykusį teatrų festivalį „Mažieji obuoliukai“.

Nors šių metų teatro savaitėlė baigėsi, apie ją jau pradedame galvoti, rinkti mintis, situacijas, įdomius tekstukus, kad galėtume vėl režisuoti, vaidinti. Juk tai tradicinis kasmetinis mūsų lopšelio –darželio renginys.

 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Stadalienė

Skip to content