Menu Close

Vasario 16-oji. Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vaikų pilietiškumo ugdymui mūsų darželyje skiriamas prioritetinis dėmesys. Tai nuolatinis, nepertraukiamas tautiškumo ugdymas: kiekvieną dieną jaučiant būtį, svarbą ir džiaugsmą, kad gyvename savo šalyje.
Ruošdamiesi šventei, visame darželyje paskelbėme tautinę savaitėlę „Tėvynė Lietuva –šalelė mylima“,  kurios metu su vaikais kalbėjome apie savo šalies praeitį, supažindinome su svarbiausiais istorijos momentais, valstybės simboliais, gamta, miestais, žmonėmis, kurie garsino ir tebegarsina Lietuvą. Žymiausios Lietuvos vietos, gražiausi gamtos vaizdai, perteikti vaikučių dailės priemonėmis, papuošė mūsų darželio salę parodėle  "Čia Lietuva''.
Lietuvos gimtadienio šventę papuošė džiugi vaikučių, nešinų trispalvėmis, nuotaika, susikaupimas giedant "Tautišką giesmę''.Visus   džiugino dainuojamos dainelės, tautinio vaikučių ansambliuko "Tarškaliukai'' šokis, deklamuojami eilėraščiai, skanduojami priesaikos žodžiai, vaikų mintys apie savo šalį, užrašytas žodis " LIETUVA'' ir apsuptas vaikučių veidukų. Visa tai yra mūsų valstybė, o valstybę kuriame mes patys.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė G. Aleknavičienė                              

P1080849P1080857 P1080858 P1080861 P1080864 P1080892 F

Skip to content