Menu Close

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ „ŠALTINĖLYJE“

Europos judumo savaitė – didžiausia aktyvaus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16-22 d. Šių metų judumo savaitės tikslas yra tikslas yra atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą ir važiavimą dviračiu bei naudą mūsų sveikatai ir aplinkai. Vaikščiojimas ir važiavimas dviračiu, padeda išlaikyti sveiką širdį ir kūną. Gavome kvietimą prisijungti prie šios iniciatyvos ir mes, todėl saulėtą rugsėjo 16 d. rytą kieme organizavome (tikimės tapsiančia tradicija)  akciją „Spartus ėjimas ratu“, kurio tikslas – nepriklausomai nuo asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus vaikus (ir tėvelius) daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir dvasinę sveikatą. Prie akcijos jungėsi vaikai, tėvai, mokytojos. Visos bendruomenės nueito kelio per keturias dienas rezultatas – 564 kilometrai. Daugiausiai ratukų aplink darželį (1 ratas – 200 m) apėjo „Smalsučių” grupė, o Kajus iš „Aitvariukų” grupės – lyderis, nuėjo 25 ratus. Džiugu, kad ir „Ožiukų“, lopšelio grupės bendruomenė neliko abejinga renginiui. Nors mūsų mažieji dar nedrįsta vaikščioti aplink darželį, už juos tai padarė tėveliai. Šaunuoliai!

Priešmokyklinių grupių, „Smalsučių” ir „Boružėlių” vaikai smagiai rungtyniavo su P. Armino progimnazijos vaikais. Džiaugiamės puoselėjama draugyste ir bendradarbiavimu su šia mokymo įstaiga.

Visą savaitę palankus oras leido aktyviai ir linksmai judėti. Kiekvieną rytą vaikus kvietė mankšta, kurią vedė vis kitų grupių mokytojos, tėveliai. Taip pat dėkojame tėveliui, kuris su vaikais žaidė futbolą, kuris mokė golfo pradmenų. Judumo savaitę vainikavo visų bendra mankšta lauke kartu su Kake Make, Pepe ilgakojine, kapitonu Flintu – visą savaitę lydėjusiais personažais.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Stadalienė

Skip to content