Menu Close

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

Kovo 14-20 dienomis, mūsų darželis dalyvavo „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ". Šios akcijos metu ypatingas dėmesys skirtas pokalbiams apie patyčias bei jų stabdymą. Vaikai grupėse kūrė „Draugystės knygas", į kurias sudėjo eilėraščius, patarles, pasakojimus apie draugystę, jas iliustravo piešiniais, knygų skirtukus, piešė draugo portretą.

vaikams nelengva pasisakyti apie savo emocijas, kurias sukelia patyčios, todėl pasitelkus į pagalbą lėles, vaidinant mažus spektakliukus, vaikai mokėsi išspręsti kilusias problemas, parodyti nepritarimą, užstoti draugą, informuoti suaugusįjį apie ištikusią bėdą, būti draugišku.

Savaitę baigėme šventišku rytmečiu. Salėje buvo suorganizuota vaikų piešinių, knygelių parodėlė. Susirinkusieji pasipuošė „geltonai". Ši spalva vaikams asocijavosi su saule, šiluma, gera nuotaika, o tokia ir yra draugystė – saulėta, šviesi.

Vaikams apie draugystę be patyčių pasakojo „Smalsučių" grupės ugdytinės. Vėliau visi pasižiūrėjo senosios animacijos filmuką „Didžiausias draugas". Vaikai suprato, jog ne didžiausias draugas yra geriausias, o tas, kuris, atsitikus nelaimei, skuba į pagalbą. Taip pat sudainavome „Draugystės dainą", kuri nuskambėjo tarsi himnas draugystei, sktinantis visus bti draugiškais ir tolerantiškais vieni kitiems.

vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Oksana Pavilonienė

Desktop5

Skip to content