Menu Close

Sveikatos šalyje

Mūsų darželyje vaikų sveikatinimui skiriamas ypatingas dėmesys. Sveiki vaikai- tėvų džiaugsmas ir mūsų įstaigos vienas pagrindinių ugdymo tikslų.
Lapkričio 27 dieną priešmokyklinukai dalyvavo konkurse „Sveikatos šalyje“. Visi, linksmai nusiteikę ir sudainavę „Sveikuolių himną“, susitiko gydytoją, pedagogę Gretą Valentienę. Vaikai atsakinėjo į klausimus apie sveiką gyvenseną, saugų elgesį, dėliojo sveiko maisto piramidę, rūšiavo maisto produktus į sveikus ir nesveikus, prisiminė kaip reikia valytis dantis, plautis rankas.
Į muzikinį ratelį visus pakvietė vitaminai A B C, primindami kokiuose produktuose jie slepiasi. Apie vitaminų svarbą rašė „Smalsučių“ grupės vaikai savo laikraštėlyje „Vitaminų šalyje“, minė draugams mįsles.
„Boružėlių“ grupės vaikai rūšiavo šiukšles, priminė kaip svarbu saugoti gamtą, nes sveikas žmogus turi gyventi tik švarioj aplinkoj.
Vyresniųjų grupių vaikai, kartu su pedagogėmis ir tėveliais kūrė sveikatos laikraštėlius, kuriuose tilpo mintys, eilėraščiai, piešinėliai, mįslės, kryžiažodžiai, nuotraukos.
Visi pažaidę ir sudėję svarbiausią žodį SVEIKATA, vaišinosi morkomis, obuoliais, klausėsi savo širdelės tuksėjimo. Maži vaikai labai imlūs, todėl žinios apie sveikatą- sveikos gyvensenos pradžiamokslis.

Paruošė: Priešmokyklinio ugdymo pedagogė- metodininkė G. Aleknavičienė
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė G. Valentienė
CAM01356CAM01362CAM01365CAM01368CAM01381CAM01390

Skip to content